AUTOPESULAT

Espoo, Espoonlahti

Nöykkiönkatu 2 | puh. 010 76 66800*
24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 240 cm

Espoo, Mikkelä

Mikkelänkallio 1 | puh. 010 76 66920*
24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 260 cm

Espoo, Niittykumpu

Niittymaantie 4 | puh. 010 766 0770*
24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 240 cm

Helsinki, Ala-Tikkurila

Tikkurikuja 1 | puh. 0400 180 301
24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 290 cm

Teemu Rissanen / teemu.rissanen@juhlapesu.fi

Helsinki, Konala

Päiväläisentie 1-6 | puh. 0400 180 301
24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 290 cm

Teemu Rissanen / teemu.rissanen@juhlapesu.fi

Helsinki, Käpylä

Vähäkyröntie 2 | puh. 010 76 66810*

24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 240 cm

Helsinki, Malmi

Kirkonkyläntie 39 | puh. 010 66 0770*

24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 260 cm

Helsinki, Pitäjänmäki

Vanha Viertotie 31 | puh. 010 766 0770*

24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 240 cm

Helsinki, Vuosaari

Vuotie 4 | puh. 010 76 66750*

24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 240 cm

Tulossa maaliskuussa: Joensuu, Raatekankaantie

Raatekankaantie 4 | puh. 040 531 2666

 24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 240 cm

Juha Ignatius / juha.ignatius@juhlapesu.fi

Kuopio, Birger

Väliköntie 4 | puh. 0400 180 301
24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 260 cm

Teemu Rissanen / teemu.rissanen@juhlapesu.fi

Kuopio, Keskusta

Tulliportinkatu 54 | puh. 0400 180 301

24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 260 cm

Teemu Rissanen / teemu.rissanen@juhlapesu.fi

Lohja, Tynnyriharju

Holmankuja 2 | puh. 0500 307 968

24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 290 cm

Petri Eriksson / petri.eriksson@juhlapesu.fi

Maarianhamina, Strandgatan

Strandgatan 1B | puh. 018 15222

24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 240 cm

Daniel Rundberg / daniel@rundbergs.com

Mikkeli, Kaapelikatu

Kaapelikatu 1 | puh. 0500 606 648

24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 290 cm

Kaj Rosenblad / kaj.rosenblad@juhlapesu.fi

Tulossa maaliskuussa: Oulu, Boss Gloss Kaakkuri

Kaakkurinojantie 1 | puh. 040 531 2666

 24 h | Leveys: 220 cm | Korkeus: 225 cm

Juha Ignatius / juha.ignatius@juhlapesu.fi

Tulossa maaliskuussa: Pori, Paanakedonkatu

Paanakedonkatu 12 – 14 | puh. 050 309 4170

 24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 290 cm

Samu Naskali / samu.naskali@juhlapesu.fi

Porvoo, Tarmola

Teollisuustie 17 | puh. 0400 180 301

24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 290 cm

Teemu Rissanen / teemu.rissanen@juhlapesu.fi

Seinäjoki, Rengastie

Rengastie 21 | puh. 0400 100 000

24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 290 cm

Risto Takala / risto.takala@juhlapesu.fi

Tuusula, Hyrylä

Kievarinportti 1 | puh. 020 799 4003

24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 260 cm

Anne Mattila

Urjala, Ysiauto

Huoltokuja 1 | puh. 0400 494 707

24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 260 cm

Jukka Uotila / jukka.uotila@juhlapesu.fi

Vaasa, Meijerikatu

Meijerikatu 2 | puh. 044 972 2218

24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 290 cm

Maria Slotte / maria.slotte@juhlapesu.fi

Vantaa, Ilola

Koivukylänväylä 66 | puh. 010 766 0770*
24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 260 cm

Vantaa, Korso

Pihkalantie 2 | puh. 010 766 0770*

24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 240 cm

Vantaa, Petikko

Petikontie 29 | puh. 010 76 66770*

24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 240 cm

Vantaa, Tuupakka

Juhanilantie 2 | puh. 0400 180 301

24 h | Leveys: 250 cm | Korkeus: 290 cm

Teemu Rissanen / teemu.rissanen@juhlapesu.fi

Vantaa, Vaarala

Lähdepuistontie 2 | puh. 010 766 0770*

24 h | Leveys: 230 cm | Korkeus: 260 cm

*Puhelun hinta ABC-asemille on 8,35 senttiä / puhelu + 12,09 senttiä/minuutti

Liity maailman ensimmäiseen digitaaliseen autopesulaketjuun

Haluatko mukaan maailman ensimmäiseen digitaliseen autopesulaketjuun? Etsimme jatkuvasti sekä franchising-yrittäjiä että partnereita. Siirrä autopesulasi nykyaikaan kertaheitolla! Juhlapesu-yrittäjyyteen voit tutustua Yrittäjäksi-sivulla. Ota yhteyttä, jutellaan lisää.

Ota yhteyttä

PESULAN VIKATILANTEISSA SOITA PÄIVYSTYSNUMEROON 020 491 2643 (Securitas) 

Puhelun hinta 8,35 senttiä puhelu + 16,69 senttiä minuutti